Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerin kullanımını ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM

HABERLER

Çocuklar için aradığınız her şey burada: babybazaar.co
10.12.2021
BÜLTENE AİT GÖRSELLER
Bültene Ait Dosyalar

Çocuklar için aradığınız her şey burada: babybazaar.co
 
Özel bir kürasyonla seçilmiş bebek ve çocuk ürünlerinin bulunduğu pazaryeri platformu Babybazaar; teknolojiyi takip eden, yenilikçi ve kalite odaklı markalar ile ebeveynleri bir araya getiriyor. Platform sayesinde zamandan tasarruf sağlarken, doğru ürün seçeneklerini ebeveynler ile buluşturuyor.
 
Bebek ve çocuk ürünlerinin bulunduğu pazaryeri platformu Babybazaar, ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kuruldu. Yüzde 100 kadın girişimi olan babybazaar.co'da, halihazırda 35 marka bulunuyor ve 2022'nin ilk yarısında marka sayısının 250'ye çıkması hedefleniyor. Tamamına yakını yerli markalardan oluşan platformda, özellikle kadın girişimcilerin ürünleri yer alıyor.
 
Giyim, tekstil, bakım ürünleri, aksesuar, oyuncak, kitap, beslenme ürünleri gibi kategorilerin yer aldığı platformda her bir ürün, yönetici onayından geçerek yayına alınıyor. Şu an için yalnızca yurt içi alışveriş seçeneği olan platform, 2022 yılında yurt dışına perakende ve toptan satışı yapmaya başlayacak. Tüm alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunan Babybazaar'da, ayrıca 14 gün içerisinde anlaşmalı kargolar aracılığıyla ücretsiz bir şekilde ürün iadesi yapılabiliyor.
 
“Annelerin araştırma sürecini kısaltıyoruz”
Ürün ve markaları seçerken kaliteli ve güvenilir olmalarına dikkat ettiklerini belirten Babybazaar Kurucusu Efsun Günşen, “Kullanılan kumaşın kalitesi bizim için çok önemli. çoğunlukla üretim sürecini kendi yapan veya sattığı ürünü gerçek anlamda sahiplenen markalarla çalışıyoruz. Annelerin her yerde karşısına çıkmayan yeni ürünleri müşterilerimizde buluşturmak gibi bir hedefimiz var. Bu sayede çıkış noktamız olan; annelerin araştırma sürecini kısaltmak ve onlara doğru ürün seçenekleri sunma gayemize ulaşabileceğiz. Farklı tasarımlar, yerli markalar, girişimci kadınların markaları önceliğimiz ama aynı zamanda kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış ithal ürünler de platformumuzda yer alıyor” dedi.
 
İlgili Kişi:
Ulaş Dağlıoğlu
Garaj PR                
05447345221
ulasd@garajpr.com
 
Babybazaar hakkında
Özel bir kürasyonla seçilmiş bebek ve çocuk ürünlerinin bulunduğu pazaryeri platformu Babybazaar, teknolojiyi takip eden, yenilikçi, organik, modanın öncüsü, kalite odaklı ve çok daha fazlasına sahip marka ve ürünler ile ebeveynleri bir araya getiriyor. Babybazaar ürünlerini, Giyim ve Tekstil, Bebek ve Çocuk Odası, Bakım ve Temizlik, Oyuncak ve Kitap, Beslenme ve Emzirme 5 ana kategoride sunuyor.  https://www.babybazaar.co/