Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerin kullanımını ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM

HABERLER

Budizzz 2021’de yüzde 160 büyüdü
24.01.2022
BÜLTENE AİT GÖRSELLER
Bültene Ait Dosyalar

Budizzz 2021'de yüzde 160 büyüdü 

Kadın girişimci Sylwia Regulska Güney tarafından tasarlanan ve uyumakta zorlanan bebeklerin 5 dakikada sağlıklı bir uykuya dalmasını sağlayan akıllı sensörlü uyku arkadaşı ayı Budizzz, Türkiye'de 30 binden fazla ailenin uyumasını sağladı. 2021'de yüzde 160 büyüyen Budizzz, 2022 yılında daha fazla uluslararası çevrimiçi pazaryerine katılarak dağıtım ağını dünya çapında genişletmeye devam edecek. 

Bebeğinin sadece aspiratör sesiyle uykuya dalabildiğini keşfeden Sylwia Regulska Güney tarafından tasarlanan akıllı sensörlü uyku arkadaşı Budizzz, Türkiye'de 30 binden fazla aileye ulaştı. Kendi web-sitesinin yanı sıra, Türkiye genelinde 200'den fazla mağazada satışı gerçekleşen Budizzz, bebeklerin kolay uykuya dalmasını sağlıyor. 

Türkiye başta olmak üzere, Polonya ve Kıbrıs'ta operasyonları ile Budizzz dünyada 40'ı aşkın ülkeye ulaşıyor. 2022 yılında daha fazla uluslararası çevrimiçi pazar yerine katılarak dağıtım ağını dünya çapında genişletmeye devam edecek. 

Türkiye'de 1,3 milyon çocuktan 4'te 1'i kolik 

Sylwia Regulska Güney Budizzz'in ortaya çıkış hikayesini ise şöyle anlatıyor: “Türkiye'de özellikle annelerden oluşan uykusuzluk üzerine grupları gördüğümde ve her sene Türkiye'de 1,3 milyon çocuktan 4'te 1'inin kolik olarak doğduğunu öğrendiğimde harekete geçmeye karar verdim; çünkü 2014 yılında oğlum Bartu bebekken ne kadar çaresiz olduğumuz hâlâ aklımdaydı. Bu motivasyonla 2017 yılında Polonya'daki evimi sattım, kardeşimden yatırım için yardım istedim ve Budizzz için ilk adımlarımı attım. Bugün Budizzz kendi ofisi ve yedi kişilik ekibi ile büyümeye de devam ediyor.” 

İlk günden itibaren odaklarının anne ve babalara yardımcı olmak olduğunu söyleyen Sylwia Regulska Güney, “Bu nedenle müşteri deneyimine çok önem veriyoruz. Ürünleri bebeklere hızlı ulaştırmak, gelen soruları kısa sürede cevaplamak ve her zaman yardıma hazır olmak önceliğimiz. Tabii müşterilerimize en iyi hizmeti verirken, burada organik olarak iyi bir topluluk kurduk. Anne ve babaların deneyimlerini aktardığı, birbirlerine sorular sorduğu, alanında en iyi ebe, hemşire ve diğer eğitmenlerden eğitimler almalarını sağladığımız bir topluluğumuz var. Anne, baba ve bebeklere bakan diğer kişilerin hayatı hiç kolay değil. İşte biz onların hayatını kolaylaştırmak için varız. Bu topluluğumuz da gün geçtikçe çığ gibi büyümeye devam ediyor” diyor. 

“2022'de yeni projemiz kullanıcılarla buluşacak” 

Şu anda toplam dokuz farklı ürünleri olduğunu belirten Sylwia, “İlk başladığımızda tek ürünümüz Budizzz'di. Ancak, sonra tıpkı beyaz gürültü sağlayan Budizzz'imiz gibi bebeklerin uykuya dalmasına yardımcı olan müslin benzeri bebek tekstil ürünlerini de kataloğumuza ekledik. Aralık ayında ise aramıza Budizzz'in küçük kız kardeşi Beti eklendi. Son zamanlarda anne-babalara ebeveynlik yolculuklarında yardımcı olacak bir e-kitap serisi üzerinde çalışıyoruz. Konusunda deneyimli uzmanlarımızla hazırladığımız ilk iki kitabımızı Budizzz ailesiyle buluşturduk. Bartka İnovasyon Araştırma Geliştirme AŞ çatısı altında uzun süredir üzerinde çalıştığımız yalnızca bebeklerin değil ebeveynlerin ve yetişkin çocukların uyku problemlerine çözüm bulan bir IOT (Nesnelerin İnterneti) projemiz de mevcut ve 2022'nin ikinci çeyreğin başında bu projemizi de kullanıcılarla buluşturmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu. 

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade seçeneklerine sahip sistemde, kullanıcılar web-sitesine üye oldukları takdirde Budizzz rozet sistemine dahil olarak hem para puan kazanabiliyor hem de yeniliklerden ve ayrıca indirimlerden herkesten önce haberdar olabiliyorlar.    

İlgili Kişi: 
Ulaş Dağlıoğlu 
Garaj PR                 
05447345221 
ulasd@garajpr.com 

Budizzz hakkında:

Kadın girişimci Sylwia Regulska Güney tarafından tasarlanan Budizzz, doğumdan itibaren kullanıma uygun olan ve beyaz gürültü cihazı da bulunan ağlama sensörlü bir uyku arkadaşıdır. İçerdiği farklı beyaz gürültü sesleri, pışpış ve ninni sayesinde bebeklerin sakinleşmesini ve 5 dakika içerisinde uykuya dalmasını sağlar. Akıllı ağlama sensörü ise bebekler ağladığında devreye girerek, yeniden sakinleşmelerine yardımcı olur. Uzman görüşleri doğrultusunda tasarlanan Budizzz'in boyutundan, desibeline kadar tüm özellikleri güvenle kullanıma uygundur ve sertifikalıdır. Budizzz, sağlıklı ve kesintisiz uyku sağlama gücü sayesinde yalnızca bebeklerin değil, yeni ebeveynlerin de uyku yardımcısı olmaya aday.  

budizzz.com