Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerin kullanımını ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM

HABERLER

Cambly’nin yeni ders programları yayında: Hedef ilk dersten itibaren İngilizce konuşturmak
22.06.2020
BÜLTENE AİT GÖRSELLER
Cambly'nin yeni ders programları yayında!

Hedef ilk dersten itibaren İngilizce konuşturmak
 
Tüm dünyada 25 binin üzerinde eğitmeni ve 10 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan İngilizce eğitim uygulaması Cambly, İngilizce öğrenme deneyimini yeniden şekillendiriyor. Her seviyeye uygun yepyeni ders programları ile Cambly daha önce hiç İngilizce konuşmayanları ilk dersten itibaren konuşturmayı hedeflerken, Türkiye'de online eğitim pazarındaki lider konumunu da güçlendiriyor.

Ana dili İngilizce olan 25 bini aşkın eğitmenden online ve görüntülü İngilizce dersi alabilme imkânı sunan eğitim uygulaması Cambly, kullanıcılarına daha iyi bir öğrenme deneyimi yaşatmak için ders programlarını yeniledi. İster sıfırdan başlayacak isterse orta veya ileri seviye olsun İngilizce öğrenmek isteyen herkes uzman eğitmenler tarafından tüm seviyelere göre hazırlanmış yeni ders programlarıyla İngilizce öğrenebilecek; dil bilgisi, kelime bilgisi, dinleme, okuma ve akıcı konuşma yeteneklerini aynı anda geliştirebilecek.

İngilizce öğrenme deneyimini değiştiriyor
Yeni eklenen ders programları ile daha önce İngilizce konuşma deneyimi yaşamayanların ilk dersten itibaren İngilizce konuşması, daha ileri seviyede İngilizce konuşanların ise daha akıcı ve özel programlarla kendini geliştirmesi hedefleniyor. Kullanıcılar seviyelerine ve ilgi alanlarına göre hazırlanmış ders programlarına kayıt olabiliyor. İş İngilizcesine özel hazırlanan ders programlarında profesyonel iletişim yetkinliği oluşturmak amacıyla gerçek yaşamda karşılaşılan iş durumlarını canlandırmaya odaklanılırken; kullanıcılara telefon konuşmalarından toplantılara, sunumlardan iş mülakatlarına, liderlikten takım çalışmasına kadar pek çok konuda kariyerine yardımcı olabilecek içerikler sunuluyor. Diğer ders programlarında ise filmlerden sağlığa, çevreden teknolojiye kadar bir dizi güncel konuda kelime dağarcığının geliştirilmesi ve konuşmanın akıcı seviyeye taşınması amaçlanırken, IETLS'e hazırlık programı ile de gerçek IELTS sorularıyla kullanıcılara tam bir sınav deneyimi yaşatılıyor.

Cambly'de ayrıca derslerde hangi konuların işleneceğini günler öncesinden görmek, hazırlık slaytları ile derse hazırlık yapmak, soru-cevap, canlandırma, oyun ve tekrar yöntemleriyle derslerden en yüksek verimi almak mümkün. Derslerden sonra geçmiş ders kayıtlarına ve slaytlara da kullanıcılar History/İlerleme bölümünden ulaşabiliyor. Öte yandan yenilenmiş ders programlarını keşfetmeniz için Cambly, 45ders kodu ile sınırlı sayıda kişi için geçerli 12 aylık aboneliklerde yüzde 45 indirim sağlıyor. Ayrıca ilk kez deneyecekler için de aynı kod ile ilk 10 dakika deneme dersi hediye olarak sunuluyor. Daha detaylı bilgiye ise uygulamanın kendisinden ya da web sitesinden ulaşılabiliyor.

“Hedefimiz Türkiye'yi İngilizce Yeterlilik Endeksinde daha üst sıralara taşımak”
Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Cambly Türkiye Ülke Müdürü Emre Şimdi “Dünya İngilizce Yeterlilik Endeksi'nde Türkiye maalesef 100 ülke arasında 79'uncu sırada bulunuyor. Türkiye'nin endenkste daha üst sıralara yerleşmesine katkıda bulunmak için Cambly Türkiye olarak programlarımızı sıklıkla güncellemeye devam ediyoruz. Ülkemizdeki İngilizce yeterliliğini artırmayı ve bu şekilde global bilgi birikiminden yararlanılmasını, daha çok üretim ve ihracat yapılmasını, refah seviyesinin artmasını hedefliyoruz. Konuşarak İngilizce öğrenme misyonumuza ders planlarını da dahil etmeyi, üyelerimizin planlı ve düzenli bir şekilde İngilizcelerini geliştirmelerini, kariyerlerine ve hayatlarına katma değer katmayı amaçlıyoruz” dedi.

2025 yılında online eğitim pazar büyüklüğü 350 milyar doları aşacak
Bugün Cambly ile dünya genelinde 10 milyonu aşkın kullanıcılarının dünyanın dört bir yanından uzman eğitmenlerle uygun şartlarda, evlerinden çıkmadan İngilizce eğitimi alabildiğine dikkat çeken Cambly Kurucu Ortağı Sameer Shariff ise şunları söyledi: “Pandemi öncesinde yapılan araştırmalar dünyada online eğitim pazar büyüklüğünün 2025 yılında 350 milyar dolara ulaşacağına işaret ediyordu. Ancak içinde bulunduğumuz pandemi dijitalleşme sürecine büyük bir ivme kazandırdı. Dolayısıyla 2025'te pazar büyüklüğünün beklentileri aşacağını öngörüyoruz. Bizler de kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim yaşatmak için çalışmalarımızı hızlandırdık. Dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de kullanıcılarımıza daha iyi bir eğitim platformu sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”


İlgili Kişi:     
Ayşe Ekin Gündüz
Garaj PR                
0533 921 43 53
ayse@garajpr.com

 
Cambly Hakkında: İki eski Google yazılım geliştirme mühendisi Sameer Shariff ve Kevin Law tarafından 2013 yılı başlarında San Francisco'da kurulan Cambly, Y Combinator'a seçilme başarısı göstermiştir. Tüm dünyada 10 milyonu aşkın kullanıcıya 25 binin üzerinde eğitmen ile hizmet sunan Cambly, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle online ve görüntülü olarak bire bir İngilizce dersi yapmaya olanak sağlayan ve Türkiye'nin en çok tercih edilen online İngilizce eğitim uygulamasıdır. www.cambly.com