Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerin kullanımını ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM

NASIL YAPARIZ

Labrys

Labrys, kitle pazarlaması (audience marketing), pazarlama otomasyonu ve müşteri deneyimi alanlarında strateji geliştiren ve uygulamalar arasında köprü kuran, pazarlama ve işletme bilgisini, teknoloji bilgisi ve yetenekleriyle harmanlayan yeni nesil bir danışmanlık şirketidir.

DETAYLI BİLGİ

Kolektif House

Kolektif House, hayatta tutkuyla üreterek yaşayan herkesin hem ruhunu hem işini beslemek için yola çıkan, doğallığın gücüne ve duyarlı olmanın kıymetine inanarak tasarlanmış bir paylaşımlı ofis, yaşam ve üretim alanı.

DETAYLI BİLGİ

OTUZ2.COM

Alman yenilikçi sağlık ürünleri geliştiricisi Compendium Gmbh tarafından erkeklerin cinsel hayatını renklendirmek için tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş bir ürün.

DETAYLI BİLGİ

MY SIZE

My Size, Inc. (TASE: MYSZ) (NASDAQ: MYSZ) giyim, e-ticaret, yapı market, nakliye ve kargo sektörleri dahil son derece kapsamlı bir alanda uygulanmak üzere ileri düzey algoritmalarla oluşturulmuş bir ölçme teknolojisidir.

DETAYLI BİLGİ

Audioteka

2009 yılında Polonya'da kurulan Audioteka giriş yaptığı pazarlarda yayınevleriyle anlaşarak kitapları sesli kitap haline dönüştürüyor. Bu sesli kitapları web ve mobil uygulaması üzerinden kullanıcıların beğenisine sunan Audioteka'da kullanıcılar satın aldıkları sesli kitabın ömür boyu sahibi oluyor.

DETAYLI BİLGİ