Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerin kullanımını ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM

HABERLER

Dijital mezura SizeUp ile eşyalar eve sığmadı derdine son!
17.08.2019
BÜLTENE AİT GÖRSELLER
Bültene Ait Dosyalar


Dijital mezura SizeUp
ile eşyalar eve
sığmadı derdine son!

 

Akıllı telefonlara ölçümleme uygulamaları geliştiren ve üreten MySize, Inc.'nin dijital mezura uygulaması SizeUp, taşınma sırasında büyük kolaylık sağlarken, yeni alınacak eşyaların eve sığmama sorununu da ortadan kaldırıyor. Düğün sezonu, üniversite tercih dönemi derken taşınma trafiğinin arttığı bugünlerde öğrenciler, tayini çıkanlar ve yeni evlenenler eşyalarını ve evlerdeki boş alanı uygulama sayesinde kolayca ölçülebiliyor ve mobilya alışverişleri de ona göre yapılabiliyor.
 
My Size Inc.'nin Ülke Müdürü Argun Erşen, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Yaz ayları, yaşadığımız alanlar konusunda birçok yenilik anlamına geliyor. Taşınmak veya dekore etmek bunlardan bazıları. Dijital mezura uygulamamız olan SizeUp ile bu değişim sürecinde bir mobilyayı eve getirdiğinizde yaşanabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Kullanacağınız alanı ve getireceğiniz mobilyayı uygulamamız ile ölçerek sığıp sığmayacağını önceden görebiliyorsunuz” dedi.

 
İlgili Kişi
Ayşe Ekin Gündüz
Garaj PR
0533 921 43 53
ayse@garajpr.com

 
My Size hakkında
My Size, Inc. (TASE: MYSZ) (NASDAQ: MYSZ) giyim, e-ticaret, yapı market, nakliye ve kargo sektörleri dahil son derece kapsamlı bir alanda uygulanmak üzere ileri düzey algoritmalar ve son teknolojiyi temel alan benzersiz bir ölçme teknolojisi geliştirmiştir. Bu markalı ölçüm teknoloji, daha önce görülmemiş yöntemlerle ölçümleri hesaplayıp kaydedebilen birçok algoritmadan güç almaktadır. My Size hakkında daha fazla bilgi için www.mysizeid.com/ bağlantısı ziyaret edilebilir. My Size, web sitesindeki Yatırım İlişkileri bölümünde yatırımcıların ilgisini çekebilecek önemli bilgileri de düzenli olarak yayınlamaktadır. My Size; Facebook, LinkedIn, Instagram ve Twitter'dan takip edilebilir.
 
MySizeID'nin perakende sektörü için tam kapsamlı çözümlerinin ne nasıl sunduğunu gösteren bir kayıt için lütfen buraya tıklayınız.
 
Çevrimiçi mağazanızda MySizeID çözümüne ulaşabileceğiniz bir ay ücretsiz deneme kaydı için buraya tıklayınız.
 
iOS cihazınıza MySizeID'yi indirmek için buraya tıklayınız.
 
Android cihazınıza MySizeID'yi indirmek için buraya tıklayınız.