Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerin kullanımını ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM

HABERLER

My Size’ın iletişimi Garaj PR’a emanet
21.03.2019
BÜLTENE AİT GÖRSELLER
Bültene Ait Dosyalar

My Size'ın iletişimi Garaj PR'a emanet
 
Tekstil, e-ticaret, yapı market ve lojistik sektörlerine yönelik geliştirdiği çözümlerle eşsiz bir ölçme teknolojisi sunan My Size'ın iletişim ajansı startup odaklı hizmet veren Garaj PR oldu.
 
2014 yılında kurulan ve tekstil, e-ticaret, yapı market ile kargo sektörlerinde uygulanmak üzere benzeri olmayan bir ölçme teknolojisi sunan My Size, iletişim çalışmalarını Garaj PR ile yürütecek. Amerika'nın en büyük borsalarından Nasdaq'a kote olan My Size (MYSZ), ileri düzey algoritmalarla geliştirdiği MySizeID, SizeUp ve BoxSizeID uygulamaları ile hizmet veriyor. E-ticarette hem tüketici hem de perakendeciler için bir kazan-kazan çözümü sunan MySizeID, tüketiciler için kişisel beden ölçümlerinin özel ve güvenli bir online profilini oluşturmaya imkân sağlarken, tüketici için “bedenime uymadı” derdine son veriyor, perakendeci için ise iadeyi ortadan kaldırıyor. İnşaat ve yapı market sektörü için geliştirilen SizeUp çözümü ile ev için yapılan dekorasyon ve beyaz eşya alışverişlerde doğru ölçümleme yapılmasına olanak sağlanırken, BoxSizeID uygulaması ise lojistik sektörü için 3 boyutlu ölçümlemeyi mümkün kılıyor.
 
İlgili Kişi
Ayşe Ekin Gündüz
Garaj PR
0533 921 43 53
ayse@garajpr.com

 
My Size hakkında:
My Size, Inc. (TASE: MYSZ) (NASDAQ: MYSZ) giyim, e-ticaret, yapı market, nakliye ve kargo sektörleri dahil son derece kapsamlı bir alanda uygulanmak üzere ileri düzey algoritmalar ve son teknolojiyi temel alan benzersiz bir ölçme teknolojisi geliştirmiştir. Bu markalı teknoloji, daha önce görülmemiş yöntemlerle ölçümleri hesaplayıp kaydedebilen birçok algoritmadan güç almaktadır. My Size hakkında daha fazla bilgi için www.mysizeid.com bağlantısı ziyaret edilebilir. My Size, web sitesindeki Yatırım İlişkileri bölümünde yatırımcıların ilgisini çekebilecek önemli bilgileri de düzenli olarak yayınlamaktadır. My Size; Facebook, LinkedIn, Instagram ve Twitter'dan takip edilebilir.

•          MySizeID'nin perakende sektörü için tam kapsamlı çözümlerinin ne nasıl sunduğunu gösteren bir kayıt için lütfen buraya tıklayınız.
•          Çevrimiçi mağazanızda MySizeID çözümüne ulaşabileceğiniz bir ay ücretsiz deneme kaydı için buraya tıklayınız.
•          iOS için MySizeID  
•          Android için MySizeID
•          BoxSizeID uygulamasının nasıl çalıştığını görmek için bu bağlantıya tıklayınız.
 
Garaj PR hakkında:
Kurumiçi girişim olarak 2019 yılında faaliyetlerine başlayan Garaj PR, 1993 yılından beri adanmanın gücünü sağlam verilerle harmanlayarak, müşterilerinin hedeflediği kitlenin fikirlerini, görüşlerini ve davranışlarını dönüştürecek derin kavrayışlar geliştiren Türkiye'nin en itibarlı ajanslarından Marjinal Porter Novelli'nin iştiraki olarak hizmet vermektedir. “Birlikte Büyüyeceğiz” mottosuyla iletişim dünyasına yeni bir soluk getiren Garaj PR, startup ve girişim odaklı 360 derece iletişim hizmeti sunmaktadır. www.garajpr.com