Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerin kullanımını ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM

HABERLER

Silk and Cashmere 30’uncu yılını kutladı
11.10.2022
BÜLTENE AİT GÖRSELLER
Bültene Ait Dosyalar

Silk and Cashmere 30'uncu yılını kutladı
 
Kaşmir ile ipekten yaratılan özgün ve zaman ötesi tasarımlarıyla Türkiye ve dünyada tutkuyla sevilen Silk and Cashmere, “Love Goes On” temasıyla 30'uncu yılını kutladı. İş dünyası ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı gecede misafirler, metaverse zaman tünelinde 30 yılı deneyimleme fırsatı yakaladı ve canlı yayınla geniş bir kitleye ulaşıldı.
 
1992 yılından itibaren dünyanın en değerli dokularından olan kaşmir ve ipekten yaratılan tasarımlarıyla öne çıkan Silk and Cashmere, Karaköy Züfaris'in büyüleyici  ortamında 30'uncu yılına özel bir kutlama gerçekleştirdi. İş dünyası ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı gece, 30'uncu yıla özel filmin gösterimiyle başladı, ardından Silk and Cashmere Kurucusu Ayşen Zamanpur'un konuşmasıyla devam etti.
 
Tutkuyla öğrenip, aşkla üretiyoruz
Konuşmasında Silk and Cashmere markasını yarattıkları günden itibaren tutkuyla öğrenip, aşkla ürettiklerini söyleyen Silk and Cashmere CEO'su Ferhat Zamanpur, “30'uncu yılımızı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tam 30 yıldır değişerek ve gelişerek geleceğe yürüyoruz. İlk dokunuşta aşık eden ve her kullanımda bu duyguları tekrar yaşatan, dünyanın en değerli iki dokusunu gelecek 30 yılda da sizlere sunmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Silk and Cashmere Kreatif Direktörü Yasemin Zamanpur ise yaptığı konuşmada, Silk and Cashmere markasının bugünlerine gelmesindeki en büyük başarının ekibe ait olduğunu vurgulayarak, tüm Silk and Cashmere ekibine teşekkürlerini iletti.
 
Metaverse alanından canlı yayın
Love Goes On temalı gece özelinde oluşturulan metaverse zaman tünelinde misafirler
30 yılı deneyimleme fırsatı yakaladı. Davete katılamayanlar metaverse yayınını canlı olarak takip etti.
 
Gece, dans gösterisi eşliğinde Hazım Körmükçü'nün ipek şal üzerinde özel davul şovu ile devam etti.
 
Geceye Alan Hakko, Aslı Karadeniz, Fikret Parlak, Füsun Kuran, Gamze Cizreli, Gonca Karakaş, Hakan İşcen Leyla Alaton, Jaklin Güner, Niv Garih, Romina Hakko, Sedef Orman, Serdar Sunay, Deniz Ülke Arıboğan ve ayrıca sanat dünyasından Bestemsu Özdemir,  Ege Kökenli, Güntaç Özdemir ve  Kerem Bursin gibi birçok ünlü isim katıldı.
 
İlgili Kişi:
Ulaş Dağlıoğlu
GARAJ PR
05447345221
ulasd@garajpr.com
 
Silk and Cashmere hakkında
1992 yılında kurulan Silk and Cashmere, dünyada sadece saf kaşmir, saf ipek ve karışımlarında özelleşen ilk ve tek markadır. Kaşmirin anavatanı olarak kabul edilen İç Moğolistan'dan yüksek kaliteli, sertifikalı kaşmir ve ipeği kullanarak zamanın ötesinde koleksiyonlar sunmaktadır. İlk mağazasını Zürih'te açan ve yurt dışında da faaliyet gösteren Silk and Cashmere, erkek giyim, kadın giyim, aksesuar, ev tekstili ve her sene ürün gamına yenilik kattığı koleksiyonlarıyla son 30 yıldır dünya çapında kaşmir severlerle buluşmaktadır. Girişimcilik ve marka alanında ulusal ve uluslararası 50'ye yakın ödül alan marka, akademi dünyasında defalarca tez konusu vaka çalışması olmuştur. Silk and Cashmere, kadın emeğini değerlendirme, kadın girişimciliğini destekleme, kadına şiddete karşı çıkma ve evrensel insan haklarına sahip çıkmaya yönelik duruşu ve bu konulardaki etkin sosyal sorumluluk projeleriyle her zaman dikkat çekmiştir.