Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Çerezlerin kullanımını ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM

HABERLER

Google Cloud, Oredata'yı MENAT bölgesinde yılın iş ortağı seçerek bulut liderliğindeki mükemmelliğini onayladı
17.04.2024
BÜLTENE AİT GÖRSELLER
Bültene Ait Dosyalar

Google Cloud, Oredata'yı MENAT bölgesinde yılın iş ortağı seçerek bulut liderliğindeki mükemmelliğini onayladı
 
Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da telekomünikasyon, bankacılık, e-ticaret, oyun, perakende ve imalat sektörlerinin lider teknoloji ortağı Oredata, bu prestijli ödülü üst üste ikinci kez kazandı.
 
Öncü bir teknoloji çözümleri sağlayıcısı olan Oredata, 2024 yılı için Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENAT) bölgesinde Yılın Google Bulut Hizmetleri İş Ortağı olarak üst üste ikinci kez ödüllendirildi. Şirkete arka arkaya ikinci kez verilen bu prestijli ödül, Oredata'nın dinamik ve hızla gelişen bulut bilişim ortamında kapsamlı bulut hizmetleri tedariki, inovasyon, işbirliği ve müşteri başarısına sarsılmaz bağlılık konusundaki üstün başarılarının bir kanıtı olarak ön plana çıkıyor.
 
Google, Google Cloud Services Partner of the Year 2024 ödülünü verirken, Oredata'nın en yeni çözümleri sunma, kurumları dönüştürme ve bölge genelinde dijital dönüşümü sağlama konusundaki kararlılığının altını çizerek övgüde bulundu. Oredata bugün MENAT bölgesinde, bazıları 15 petabaytı aşan veri hacimleri için hizmet gerektiren 110'dan fazla kuruluş için Google Cloud hizmetleri sunuyor.
 
Google Cloud Küresel Ekosistem ve Kanallar Kurumsal Başkan Yardımcısı Kevin Ichhpurani konuyla ilgili görüşlerini bildirirken, “Google Cloud İş Ortağı Ödülleri, iş ortaklarının müşterilere sağladığı dönüştürücü etkisini ve değerini vurgulamak için sunuluyor” diyerek şöyle ekledi: “Oredata'yı 2024 Google Cloud İş Ortağı Ödülü sahibi olarak duyurmaktan ve geçtiğimiz yıl sağladıkları başarılarından dolayı kutluyoruz.”
 
Oredata CEO'su Ömer Faruk Kurt, “Bu ödülü üst üste ikinci kez almaktan büyük gurur ve onur duyuyoruz. Bu takdir, müşteri odaklı bakış açımız, mükemmelliğe olan sarsılmaz bağlılığımızın ve Google Cloud'un en son teknolojilerinden yararlanma konusundaki uzmanlığımızın derinliğinin altını çiziyor. Telekomünikasyon, bankacılık, e-ticaret, oyun, perakende ve üretim sektörlerinde çok çeşitli müşterilere hizmet verdiğimiz bu süreçte, Google Cloud Services Partner of the Year ödülü doğru yolda olduğumuzu bir kez daha teyit ediyor” dedi.
 
Şirketin Google Cloud ekosistemindeki uzmanlığı bulut geçişi, veri ve analitik, altyapı ve Google Workspace hizmetlerini kapsıyor.
 
Bulut Teknolojileri, büyük veri, yapay zeka ve gelişmiş veri analitiği hizmetlerinde lider olan Oredata, teknik uzmanlık, stratejik işbirliği ve müşteri odaklı bir yaklaşımın birleşimiyle Google Cloud ekosistemindeki benzersiz etkisini sürekli olarak gösterdi. Şirketin Google Cloud'un gelişmiş teknolojilerinden yararlanma becerisi, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye'deki müşterilerin daha önce görülmemiş düzeyde verimlilik, ölçeklenebilirlik ve iş çevikliği elde etmelerini sağlıyor.
 
Ömer Faruk Kurt ayrıca, “Bölgenin Google Cloud MSP iş ortağı olarak, müşterilerimizin Google Cloud çözümleriyle maksimum başarı elde etmelerini sağlıyoruz. İşletmelerin doğru teknolojileri seçmelerine, harcamalarını ve kaynaklarını optimize etmelerine ve en karmaşık zorlukların bile üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için buradayız. Mesajımız açık: Bizimle iş ortaklığı yapın ve sizin için en doğru dijital hedeflerinize ulaşın” diye ekledi.
 
Oredata ve ödüllü Google Cloud hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için www.oredata.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
İlgili Kişi
Ulaş Dağlıoğlu
Garaj PR
ulasd@garajpr.com
0544 734 52 21
 
Oredata hakkında
Oredata, bulut bilişim, analitik, büyük veri, yapay zeka, altyapı modernizasyonu, buluta geçiş, DWH ve BI'ın gücünden yararlanarak yenilikçi ve dönüştürücü hizmetler sunma konusunda uzmanlaşmış lider bir teknoloji çözümleri sağlayıcısıdır. Mükemmelliğe ve müşteri öncelikli bir yaklaşıma odaklanan Oredata, teknolojinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak, dijital dönüşümü teşvik etmek, sürdürülebilir iş büyümesi sağlamak ve müşterilerin dijital dönüşüm yolculuklarında ölçek büyütmelerini ve verileri eyleme dönüştürülebilir bilgiye dönüştürmelerini sağlamak için müşterilerle işbirliği yapmaktadır.